| Wecky a întrebat:

Am intrat pe un server de CS 1.6 ...am iesit din Cs am intrat iar in CS si cand dau la "find servers" imi intra automat pe serveru ala si nu mai pot sa intru pe altu straight face. Cum scap de el in afara de reinstalat csu? -_-

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in consola pe svr si scrie /sv_unload1 sau / sv_unload2

| ExtraSakadat a răspuns:

Mi s`a intamplat si mie. Ti s`a printat serverul.Reinstaleaza`ti cs`ul iar.Salveaza hartile, serverele, etc.Nu poti fara reinstalare.

Bafta!

| DjDOCALyN a răspuns:

Vă așteptăm pe Golden.EstCs.RO! Căutăm admini.

| Koss a răspuns:

Nici mie nu-mi merge nu merge nici sv_unload sad

| Koss a răspuns:

1.intra in cstrike/resource si acolo sterge GameMenu.res

| crystyy16 a răspuns (pentru Koss):

Multumesc asta e solutia stergeti GameMenu.res

| VioKT69 a răspuns:

>> ROYALZONE.GODSPOWER.RO >
>> 188.213.212.117:27015 > Admini online 24/24 / O cerere pe forum si poti primi si tu Admin > Server clasic 2018

| Fortemax a răspuns:

Intri in Counter-Strike/Cstrike si stegi userconfig.cfg, nu trebuie sa reinstalezi cs-ul.