| StarKIonutZ a întrebat:

Am si eu o intrebare: Metin2 are virusi cand il downloadez si il instalez ca vreau sa ma apuc de el( nu vreau raspunsuri gen nu te apuca ca e naspa daca nu iti place taci din gura!)Va rog argumetati raspunsul!
Raspundeti repede!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Tu downlondez clientul de Metin2 cu fisierele de metin2 n-are niciun virus.
Unele Metinuri folosesc un program care este Anti hack (ex:antihackshield) si cand scanez cu antivirusul gaseste acest program care ajuta ca clientul de metin2 sa nu fie patruns cu alte programe de haker sau orice alta piratenie.
Numai la unele Metinuri nu la toate.

4 răspunsuri:
| CălinPL a răspuns:

Metin2 e cel mai fain joc la grafica distractie aventura.

| Jackster a răspuns:

In niciun caz nu are virusi.

| Verdant a răspuns:

Depinde ce metin iei... ia-ti paradise

| StarKIonutZ explică:

Multumesc pentru raspunsuri!