| chiriecel a întrebat:

am si eu o intrebare pentru cei care joaca metin2 si in special mondialmt2...deci de cind au flodat situ si joku nu am reusit sa mai joc si m-am gindit sa il sterg si prieteni mei din fata mi-au zis ca te poti juca dar nu poti sa intri pe site si am incercat sa il iau de pe alte situri si aparea doar serverele Fun si Ultra Fun cu cate 6 Ch fiecare iar eu jucam pe New World.Care imi da un link cu ins de la mondial ca sa apara si New World sau pune pe net folderu cu jocu intr-o arhiva si merge primeste funditahappy

3 răspunsuri:
| Bibi1185 a răspuns:

Nu te obosi sa-l descarci ca nu mai merge serveru

| chiriecel explică:

Scz frate dar ala de la tine nu merge imi apare MondialMT2 Fun si apare cu... si eu am nev de New World care sa mearga