| marianmarius a întrebat:

am si eu o intrebare va rog frumos dati-mi si mei un link de unde pot sa descarc un mod gta 4 san andreas dar sa nu fie nevoie sa am si gta 4 instalat in pc daca se poate. mersi mult.

1 răspuns:
| RobyRey a răspuns:

Sall! pãi eu cred cã nici altcineva nu a mai auzit de gta 4 san andreas...dar daca vr un gta 4 vice city.este aproape identic doar ca este mapa de la vice city si sunt si masinile din vice city...gta-ul se numeste GTA vice-city rage