| mrclaust a întrebat:

Imi puteți recomanda niște jocuri(fără net) pentru un calculator cu un AMD Sempron Processor 3000+. 1.80GHz și 1GB RAM dar cu o placa video destul de veche. Vreau niște RPG (Aventura) dar sa nu fie gen prince of persia cu cățărări.(Placa video ATI RADEON 9550 de 256 MB) PS. cât de bun e calc asta pentru gaming? e al varului meu.

Răspuns Câştigător
| υℓqυισяяαЧєѕραɗα a răspuns:

Nu stiu ce sa iti recomand ca jocuri de aventura sunt multe dar nu se potrivesc la calculator happy de exemplu Spider-Man:Shattered Dimensions nu trebuie net dar n-ai ramu bun ca iti trebuie 2gb ram la windows xp si 3 la vista/7