| NapSSter a întrebat:

Am și eu o mică întrebare care este destul de veche, mi-am descărcat de curând un server de CS 1.6 gata făcut și nu îl pot face nicidecum accesibil pentru alți jucători! M-am uitat la o mulțime de clipuri pe Youtube dar nu am rezolvat nimic! Vă rog tare mult să mă ajutați pentru că vreau să mă joc doar cu prietenii pe el! Ofer fundă! Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Neagandalf a răspuns:

Cel mai probabil ai ip dinamic asa ca nu il poti tine tu...Dal altui prieten cu ip static dintre cei cu care te joci!

| Ionescu_Horațiu_1995 a răspuns:

Ruleaza programul asta si iti va merge! Dai restart si apoi intri! Funda?