| djpro2012 a întrebat:

Momentan folosesc mozilla firefox dar doresc sa-mi instalez chrome. Se vor salva toate parolele pe browser-ul cel nou?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Doar adresele se salveaza.

| kamikaze325 a răspuns:

Cred ca da din cate stiu probabil la instalare te va intreba daca din ce browser vrei sa importe contacte si alte salvari si selectezi mozilla sau ce folosesti tu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da importi datele da.

| MeConstantine a răspuns:

Acuma depinda. Exista optiunea de import settings, deci daca le importi da. Oricum ambele browsere merg simultan si in chrome te poti loga cu contul de gmail astfel incat sa-ti pastrezi si setarile de la calculator la calculator.

| Aneurysm a răspuns:

Nu, nu se salvează. Tre' să le introduci din nou şi când schimbi iar browser-ul, iar faci asta.

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

1)Nu se vor salva parolele
2)Nu cred ca e asa de greu sa scrii toate parolele de pe mozill intr-un.txt si dupa cand pe (exemplu) Facebook sa dai salveaza parola si gata.
P.S E frumoasa fata asta, ce zici? http://gifura.orzhk.org/src/1332235315120.swf

| BigCode a răspuns:

Este posibila salvarea teoretica a parolelor exact dupa instalarea google chrome atunci cant te roaga sa importi datele de pe browserul vechi. Personal nu ma pot gandi la un motiv intemeiat sa treci de pe firefox pe chrome (am folosit ambele programe si au aproximativ aceleasi performante dat add-on - urile pentru firefox sunt mai folositoare).

| maxfan a răspuns:

Da dar trebuie sa-ti dai tu acordul!