| EmoBrunetzikaAndreeeea a întrebat:

folosesc ca browser mozilla firefox.cand deschid calculatoru si dau pe el zice ca ruleaza deja si ca sal opresc dar daca dupa ce deschid pk`u ii prima data cand intru pe el de ce zice asta? i-am tot dat restart dar aceeasi poveste. ce as putea face? va rog fara raspunsuri stupide, daca nu titi nu scrieti degeaba.

ce browsere mai stiti in afara de explorer, mozilla, opera si chrome? din cele care mi le dati care este mai bun?

mersi...

funda pentru raspunsul de ajutor la prima problema.papa:*

urgent plz`straight face

6 răspunsuri:
| Ancestralsoul a răspuns:

E un bug al browserului.Trebuie oprit manual din task manager-processes.Chiar daca il reinstalezi va face la fel la un moment dat.Inca nu am reusit sa aflu care e remediul si care e problema de face asa. Apesi concomitent tastele ctrl+alt+delete si apare task manager. Poti incerca google chrome si safari.Si ca o idee pe viitor, incearca din toate fortele tale sa scrii mai romaneste, nu asa de imprastiat ca imi e cam peste mana sa citesc intrebarea de trei ori ca sa reusesc sa inteleg ceea ce ai vrut? No offense.

| Doze a răspuns:

Deci ai incercat sa il reinstalezi... daca da si face la fel e grav nu mai ai ce sa ii faci
Chrome e cle mai bun in opinia mea
funda?:*

| Doze a răspuns:

Deci ai incercat sa il reinstalezi... daca da si face la fel e grav nu mai ai ce sa ii faci
Chrome e cel mai bun in opinia mea
funda?:*

| ZaZZa a răspuns:

CTRL + ALT + DELETE -> Start Task Manager -> Processes (si de acolo alegi firefox. exe) -> End Process
Daca vrei poti sa imi dai si o fundita (ar fi prima pentru mine big grin)

| EmoBrunetzikaAndreeeea explică:

Doze, am incercat chromu da mi-a mers numa o luna si apoi mi so stricat.

| EmoBrunetzikaAndreeeea explică:

Ancestralsoul.am cautat in task manager process dar nu am gasit mozilla firefox ca sal inchid:d