| blink50 a întrebat:

am si eu o mica problema ma joc Call of Duty- Modern Warfare 3 si in capmpinng imi da o error ca cica "the sistem is ovre flower cei inseamna si cum se poate evita?

Răspuns Câştigător
| Mihai_Razvan_1995 a răspuns:

Acest lucru se intampla cand esti cu trupele germane in atac? Cand ajungeti pe o plaja si intrati intr-un oras si bla bla?
Daca da atunci cand esti prin oras la un moment dat nu trebuie sa mergi direct pe strada! Este o cladire avariata pe unde poti trece deoarece este un bug al jocului! Succes!