| FlorinAlexTUD a întrebat:

Am si eu o nelamurire, aș vrea sa imi cumpar o unitate/un laptop care sa imi mearga toate jocurile recent aparute si care o sa apara de ex:FIFA 15 sau GTA V, imi puteti recomanda un pc care sa mearga aceste jocuri macar la medium? Daca stiti niste pc-uri bune sa imi lasti link in comm!
P.S:Buget pana in 2500 lei

2 răspunsuri:
| Glimoire a răspuns:

Daca vrei fifa,gta, thief, etc., mi-as lua in locul tau un ps4, pentru ca,zic eu, ruleaza mai repede, poti aduce un prieten si sa te joci cu el.Dar daca vrei laptop, eu am un Alienware, nu stiu daca am scris corect numele.In fine, vrei laptop, cauta pe google Alienware, mi se par cele mai profesionale. Sper ca te-am ajutat

| FlorinAlexTUD explică (pentru Glimoire):

Poti sa imi dai datele? specificatile laptopului?