| FlorinAlexTUD a întrebat:

Salut TPU,vreau sa-mi cumpar un sistem dekstop/o unitate la care sa-mi mearga jocuri recent aparute+cele care o sa apara gen FIFA 15, GTA V, Assasin Creed...etc...am buget de maxim 2500 lei, imi puteti recomanda un pc? sa imi dati un link ceva la care sa mearga acele jocuri minim la medium
PS:Nu imi spuneti de PS4 sau XboxOne pentru ca vreau doar pc
Multumesc!

4 răspunsuri:
| Fcsb_Angel_2000 a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1240914/
TIAM FACUT CEL MAI BUN PC DE GAMING LA PRETUL ASTA.
SPER SA TE AJUTE.
DACA COMANZI COMPONENTELE SI CREEZI PC-UL CA AM TRIMITI O POZA PE FACEBOOK-UL MEU ( https://www.facebook.com/angel.vechiu.92 ).

| FlorinAlexTUD explică (pentru Fcsb_Angel_2000):

Accepta cererea sa vb pe fb