| godinkyzz a întrebat:

Am si eu o nelamurire...
(Windows 7)Cand vreau sa intru pe un program de exemplu pe google sau pe alt program imi apare o fereastra care sus scrie,,Open with" iar putin mai jos scrie,,Choose the program you want to use to open this file:
file: chrome.exe"
Mai jos scrie,,Recommended Programs" si dedesubt imi apare Windows Media Center.
mai jos scrie,,Other Programs" si imi apare diferite programe de exemplu: paint,wordpad etc...
Dedesubt,, Always use the selected program to open this cand of file" trebuie sa bifez casuta dar nu merge, in dreapta scrie Browse...
Jos,, If the program you want is not in the list or on your computer, you can (si e un link,, look for the appropiate program on the Web") E un site care trebuie sa descarci ceva (am descarcat dar tot mi-a aparut fereastra cand am dat pe programul pe care l-am descarcat) si in dreapta scrie (OK), (Cancel)
Ce sa fac in privinta asta? ajutati-ma va rog!
VA MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| KenzorVlad a răspuns:

Dai dublu click pe chrome.exe