| fasfasfasafas a întrebat:

Salut, am un calculator destul de bun, 8gb ram, placa video 2gb procesor bun, etc. De la un timp de cand am instalat windows 7 (aveam 10), cand intru intr-un joc..chiar si LOL sau SA:MP, niste jocuri care imi erau suportate cu usurinta pana acum, sunt momente in joc in care mi se blocheaza..si nu stiu de ce. Nu este problema de la windows deoarece am un tovaras care a instalat si el acelasi windows si lui ii merge. daca aveti ceva sfaturi va rog sa mi le spuneti.

2 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Daca abia ai instalat windows7, atunci vezi ca s-ar putea sa isi faca update-uri si ar fi bine sa le instalezi.

| BogdantheDreamer a răspuns:

Driver placa video updatat? Incearca sa pornesti jocurile cu Razer Booster.