| Purdel_Daniel_1998 a întrebat:

Problema la youtube.Cand intru pe Youtube imi arata Youtube-ul altfel de cat normal(adica imi apare continutul altfel decat normal si nici videoclipurile nu merg imi apar ca se incarca, dar nu merg ori cat a-si astepta)

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

De pe ce intri pe Youtube? De pe aragaz, de pe telefon?

| Purdel_Daniel_1998 explică (pentru darrio2007):

De pe calculator

| darrio2007 a răspuns (pentru Purdel_Daniel_1998):

Daca inchizi si intri iar isi revine la normal. Mai face si la mine asa dar pe alt site. Mai sterge si datele de navigare din browser.

| Purdel_Daniel_1998 explică (pentru darrio2007):

Am incercat, dar nu merge am sters și din datele de navigare si tot nu merge.Am incercat si pe alte browsere, dar face la fel.

| darrio2007 a răspuns (pentru Purdel_Daniel_1998):

Aplicatia este actualizata? Youtube.

| Purdel_Daniel_1998 explică (pentru darrio2007):

Nu stiu asta, dar daca e cum o actualizez.(browserul este actualizat)

| darrio2007 a răspuns (pentru Purdel_Daniel_1998):

Intra in Google play la aplicatiile tale si vezi daca cere actualizare.

| Purdel_Daniel_1998 explică (pentru darrio2007):

De pe calculator?