| Kata_Cata_1996 a întrebat:

SALUT TPU Am si eu o problema am reinstalat windows de curand si cand intru in jocuri gen fifa 14 fifa 13 imi merge foarte rapid fps e la 100 dar tot repede se misca mam conformat si am mai facut odata win tot la fel din ce cauza o fi >>>?

2 răspunsuri:
| Masinadescris a răspuns:

Pai ce are daca se misca repede? adica iti merge bine, si nu iti sacadeaza, asta vrei sa spui, nu? sau iti merge repede ca si cum ar fi"derulat"jocul?

| Kata_Cata_1996 explică (pentru Masinadescris):

Merge repede cum ar "fi derulat Jocuu " inainte sa fac win mergea bine