| BobIngineru a întrebat:

Am si eu o problema, aprind laptopul si nu se deschide ecranul pana ce nu apare "Welcome", ce as putea sa fac deoarece as vrea sa instalez windows-ul.

3 răspunsuri:
| heAdgN a răspuns:

Iei un dvd care are pe el windows 7 si cand pornesti laptopul il butonezi de pe butoanele F9F10F11F12 apesi pe toate in acelasi timp.

| BobIngineru explică (pentru heAdgN):

Degeaba o fac daca nu vad nimic (ecranul nu se aprinde pana ce apare ''Welcome'' )

| Hitman4iQ a răspuns (pentru BobIngineru):

Skriemi pe skype You_Crayzy-Boy,,, Pot sa te ajut credmahappy