| Laco a întrebat:

Am si eu o problema, cam de 1 saptamana numai imi apare nicio poza pe facebook..doar scrisul fara nicio imagine, nici inainte de logare nici dupa logare. Am reinstalat browser-ul dar tot degeaba, am bagat alt anti-virus (tot pe TPU am vazut chestia cu anti-virusul dar nu merge) si mai multe incercari dar fara niciun rezultat, help please. DAU FUNDA!

http://tinypic.com/r/w0gjt5/5 - POZA

4 răspunsuri:
| foxAKA47 a răspuns:

Instaleaza-ti alt browser ..vezi daca merge daca nu da-mi mesaj sa iti mai zic alte modalitati! happy

| Laco explică (pentru foxAKA47):

Am incercat si alt browser, tot asa-mi face. alta modalitate te rog! ( Nu merge sa-ti trimit mesaj privat)

| Laco explică (pentru foxAKA47):

Am rezolvat, mi s-a stricat din cauza ca am schimbat data la calculator pentru ca imi arata conversatiile la skype in pagina dupa data, asa ca am schimbat pana am ajuns la 2014 si de aceea. Merci oricum! bafta

| foxAKA47 a răspuns (pentru Laco):

Ma bucur happy