| CelCeCunoaşte a întrebat:

Am si eu o problema... Cand pornesc orice joc incepe sa mi se blocheze... Nu numai jocul ci si pc-ul (deseori imi apare o textura pixelata, anapoda Nu stiu daca este de la placa video) Am placa video: Nvidia GeForce4 MX 440 with AGP8X; Procesor AMD Sempron 2800+; 1, 61 Ghz; 780 MB ram; Wondows Xp profesional sp2 2002.

1 răspuns:
| lBroken69 a răspuns:

Cred că placa video e.
Reinstalează windows-ul, dacă tot aşa face, poţi schimba placa video.
Dar totuşi cel mai bine ar fi dacă l-ar vedea cineva specializat în IT.