| Si_Vio_Anny_1988 a întrebat:

am si eu o problema... cu antivirus daca iau avast imi merge greu netu pc etc. ce fac sa nu mai mearga greu pc si netu...

pe pc am 2gb rami, placa video gt6600 - 512mb, procesor amd sempron 3400+, 7 ultimate... dati-mi un antivirus bun si va dau funda.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Te miri de ce iti merge airea pc-ul? Pai in primul rand schimba mizeria aia de ultimate cu home premium ( 32 biti )
Daca vrei un antivirus care consuma putine resurse, eu iti recomand bitdefender sau Microsoft security essentials!