| Tzu_Ady_1995 a întrebat:

am si eu o problema cu calculatorul.Cand ma joc Counter Strike, Metin2 mi se restarteaza singur.Am verificat temperatura de intre 40 si 49, am curatat unitatea de praf nu stiu ce ar putea fi.Care ma ajuta dau FUNDAhappy

5 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Ori Acel Metin2 are holdshiel (aparare) iar tu ai hack (Un hack) iti poate da un restart la pc.
Este si asta i solutie.
Sunt multe motive dc iti da restart.

| Vendetta47 a răspuns:

S-ar putea sa nu fi instalat corect driverul de la placa video. Funda?

| IuLYaN17 a răspuns:

Sall ori refaci windowsul in cel mai bun caz ori e bulita placa de baza.

| ByTyger1 a răspuns:

Insemna ca calculatorul nu suporta acele jocuri adica nai placa video sau de la windows daca ai 7 8 vista baga xp sp3 e bun pentru jocuri funda

| Tzu_Ady_1995 explică:

Am windows sp3 si cand mi se restarteaza imi arata cv "over range"