| VasyBlueLighT a întrebat:

Daca ma puteti ajuta cu ceva:la Counter-Strike 1.6 de pe W mergi in fata si de pe S in spate,A in stanga,D in dreapta,eu cand vreau sa merg intro parte, adica sa apas W+D in acelasi timp nu merge!
Imi puteti spune dc?

Răspuns Câştigător
| Rapyy a răspuns:

Cl_sidespeed 400
cl_forwardspeed 400
cl_backspeed 400
Scrie comenzile acestea pe rand in consola! happy

5 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Depinde și ce counter ai...

| Rapyy a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Numai depinde de counter daca nu merge W+A sa mearga pe diagonala.
Asta depinde de config!

| PaIn08 a răspuns:

Poi la Counter Strike 1.6 ai nevoie si de mouse! Daca nu folosesti mouseu-l nu are rost sa te mai joci! Daca folosesti W+D, W+A, S+D, S+A mergi in partea dorita dar tinta ramane in acelasi loc! fundita?

| VasyBlueLighT explică (pentru PaIn08):

Pai am si mouse, am zis ca, mie nu-mi merge W+D sau S+D sau celelalte, imi merge doar simplu, W.A.S.D nu-mi merge si in colturi merge doar in parti si in fata si in spate.am si mouse, doar nu sunt nebun sa joc fara mouse, nici nu se poatelaughing