| Ionut_Neagoe_1997 a întrebat:

am si eu o problema..cu cs-u! AM downloadat CS 1.6 Romania si multe alte tipuri de cs dar dupa ce le instalez nu pot sa ma conectez pe un server imi zice : Could not connect server! Multumesc

1 răspuns:
| ReDoNe2910 a răspuns:

Sallut inseamna ca e o mapa de cs sau dr sau furien etc.) si nu te lasa sa joci pe ea de aia nu te lasa sa intri si scrie asa incearca dupa ce trece mapa accea daca nu merge inseamna ca au bagat alta care iar nu te lasa!