| BoGGdan a întrebat:

Am si eu o problema cu niste jocuri mi-am luat o unitate noua acum cateva saptamani cu windows 7 ultimate 64 bit si am descoperit ca unele jocuri cand intru in ele mi se face monitorul negru da sunetul din ele se aude nu face la toate jocurile face doar la unele de ex la nfs shift si la nfs underground 2. Sper ca ati inteles ce am vrut sa spun.Va rog ajutati-ma cat mai repede dau funda.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| YoBuDy a răspuns:

Placa ta video nu suporta jocurile respective. Schimba cu una mai mica, sau joaca jocuri care accepta rezolutia de 64 bit.

Sper ca te-am ajutat!

| BoGGdan explică (pentru YoBuDy):

Pai am placa video de 2 gb ddr3 speciala pentru jocurisad

| BoGGdan explică (pentru BoGGdan):

Si mi-a mai spus un prieten care se pricepe la calculatoare ca poate fi de la jocuri ca sunt piratate da nu cred ca si celelalte jocuri sunt piratate si merg

| BoGGdan explică (pentru BoGGdan):

Da mersi oricum Damned de raspunswinking

| BoGGdan explică (pentru BoGGdan):

Nu mai are nimeni pareri?sad