| Remus_Toader_1998 a întrebat:

am o problema cu gta san andreas multyplayer cand intru pe server mi se blocheaza imaginea si se stinge monitorul dar sunetul inca se aude. Va rog ajutati-ma. Dau funda!happy

3 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

O placa video mai slaba

| spaghetty a răspuns:

Eu am avut o problema asemanatoare sa zicem.Trebuie sa ai versiunea 1.0 de san andreas ca sa poti juca multiplayer

| Remus_Toader_1998 explică (pentru spaghetty):

Pai o am
dar atunci cand intru pe server imi incepe jocul dar imi merge in reluare iar la un moment dat mi seblocheaza de tot si se stinge monitorul dar sunetul inca se aude