| Paaul a întrebat:

Am si eu o problema cu pc-u... orice ma joc dupa 2-3 min se blocheaza imaginea, dupa alte minute iar se blocheaza si tot asa.nu pot sa ma joc nimic, m-ar ajuta fiecare raspuns cu fiecare amanunt care trebuie sa-l fac, poate un tutorial.
Astept cat mai multe raspunsuri, funda!

6 răspunsuri:
| vlad_2771 a răspuns:

Nu ai instalata placa video, ce fel de placa video ai?

| broo a răspuns:

Cel mai probabil ai virusi sau ti-a intrat praf in calculator si iti merge foarte greu happy

| IuliaMihaela20 a răspuns:

Poate ai virusi

| Paaul explică:

System: Microsoft Windows XP Professional Service pack 2
Computer: AMD Sempron(tm)Processor 2600+ 1, 61ghz, 512MB of RAM Psyhical address Extension

| vlad_2771 a răspuns (pentru Paaul):

Pai,parerea mea e sa nu descarci jocuri cum ar fi fifa 11 sau sniper ghost worior ca nu-ti merg. si reformateaza calculatorul daca nu merg nici jocuri mai vechi, dar cumpara de la cineva un windows wxp prof cu licenta

| vlad_2771 a răspuns (pentru vlad_2771):

Xp prof cu licenta