| Extrem_Roberto_1993 a întrebat:

am si eu o problema cu un client metin2. la toti le merge bine doar mie mi se distorsioneaza imaginea, apar gauri in character..umbre care strabat harta...si multe altele sincer cred ca e o problema de grafica la mijloc dar sunt curios daca e de la mine sau de la client..ptc celorlalti le merge...si daca ati putea sa ma ajutati sa remediez problema ar fi super, dau funda+vot :*

1 răspuns:
| PJaY a răspuns:

Cred ca e problema la descarcarea fisierului, cand ai descarcat clientul cred ca nu ti sau descarcat toate amanuntele. Redescarcal, daca nu merge nici asa e de la grafica. bafta