| ArteFacT a întrebat:

Am o mica problema...Pe PC meu functioneaza orice joc la grafica maxima dar GTA4 chiar dar functioneaza si el la grafica maxima se blocheaza imaginea foarte des.
Ma ajutati si pe mine?
FUNDA

5 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Seteaza imaginea si rezolutia mai mica si detaliile mai mici.

| yoo23 a răspuns:

Click dreapta pe iconita GTA IV- properties-compatibility- bifeaza" run this program in compatibility mode for" - windows xp service pack 3. Incearca asta.Si eventual da detaliile la joc un pic mai mici.

| muzicalBoX a răspuns:

Sar putea sa fie de la rami

| catalinmessi55 a răspuns:

Nu suporta placa video sau resolutia
FUNDA?

Răspuns utilizator avertizat