| Alecssa a întrebat:

Funda! Am si eu o problema, cand vreau sa vad un film pe net sau un clip pe youtube, sunetul merge bine, dar imaginea se intrerupe tot timpul, nu este constanta. Care este cauza si ce as putea face ca sa o remediez? Multumesc!

3 răspunsuri:
| Alecssa explică:

Tot nu merge straight face

| DeeaMarry a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema mult timp. Foloseam Mozila Firefox ultima versiune. Acum am instalat Google Chrome si merge excelentwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauza, dupa parerea mea este viteza internetului. inainte sa vezi un film pe nett sau un clip ai putea face asa: dai play la film sau clip, iar apoi pui pauza imediat si il lasi sa se incarce. asta ar trebui sa rezolve problema