| HateN a întrebat:

Am si eu o problema, cand incerc sa ma joc metin2 intampin o problema, jocul are un lag destul de mare si..totul se misca in reluare, am procesor Intel Pentium 4 3.0 ghz, 1gb ram si placa video Asus A9950 de 256, nu inteleg ce are si nu ii pot da de cap, am incercat si la cele mai mici detalii, degeaba, sper ca voi sa ma puteti ajuta, multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| zDenYz a răspuns:

Reinstaleaza-l si daca tot nu merge inseamna ca e de la joc

| HateN explică (pentru zDenYz):

Degeaba am incercat de mai multe ori sa il reinstalez, si nu am incercat doar un metin, mai multe dar habar nu am de ce are lagul ala infect.

| zDenYz a răspuns (pentru HateN):

Poate ai virusi in Pc si de aceea nu iti merge

| mariuswox a răspuns:

Incearca sa il reinstalezi!