| SakonX a întrebat:

Am și eu o problemă cu Windows 7. În timp ce mă joc un joc/ rulez ceva intens pe PC aplicația se închide iar după aceea mă dă pe desktop fără nici o aplicație / folder etc. În unele cazuri nici măcar task barul nu îl mai arată.

Răspuns Câştigător
| danbnz a răspuns:

Incearca asta:
https://www.youtube.com/watch?v=2HD1qHIERR4

6 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Reinstall?
PC slab?

| danbnz a răspuns:

Joc crack-uit?

| SakonX explică (pentru LPCTSTR):

Cred că o fi de la windows?
Și pc-ul este cam slab 2gb ram Intel core 2 quad și Nvidia Geforce 210 1gb vram.

| LPCTSTR a răspuns (pentru SakonX):

Emm cu 2 gb ram ma mir ca n-ai lag pe desktop... Chiar si cu Win7

| SakonX explică (pentru danbnz):

Nu de obicei mă joc Brawl Stras joc de telefon cu emulatorul care este free din când în în când mă joc și minecraft cu TLuncher.Și după minute bune de jucat se întâmpă ce am spus mai sus.

| SakonX explică (pentru LPCTSTR):

Nu este vorba de Winows că pot rula și Windows 10 decent dar FPS-urile în jocuri (Care le pot rula )scad. Și windows-ul de pe care rulez acum windows 7 (nu l-am reinstalat) sunt făcute niște optimizări : animați reduse, fără screen sever... Dar nu este de la acest lucru că l-am început când l-am instalat rula totul perfect daar de la un timp a început să aibă această problemă.