| TeodorTaT a întrebat:

Nu de mult timp am o problema cu PC-ul meu, rulez windows 8.1 si am o problema cu driverul VGA: AMD Cataclyst.
Practic, AMD Cataclyst center-ul nu porneste, si nu gasesc o rezolvare. Am incercat sa reinstalas Driverele VGA (INTEL X64 9.17, DUPA CARE AMD-UL), dar in zadar, nici-o aplicatie desktop nu imi porneste.
As dori o rezolvare care sa nu implice stergerea tuturor programelor existente in memorie...

1 răspuns:
| Egous a răspuns:

Le reinstalare de Le Windows merge intotdeauna