| coltionut a întrebat:

Am si eu o problema, de la un timp un anumit de jocuri nu imi mai merg aceste jocuri sunt facute pe aceeasi paltforma cred adica aia de pe care este facut si adventure capitalist, si jocurile de genu nu mai merg, unturned, adventure capitalist, slender etc. Deci cand intru in ele doar se incarca si daca apas pe ecran imi zice ca jocul nu raspunde si imi da varianta iesire. Cum pot sa rezolv? ca doar la jocurile astea misepare ca platforma e unity sau ceva de genul nu stiu. Cum rezolv?

Răspuns Câştigător
| AlexBilly a răspuns:

Pai daca sunt de pe steam te duci la library > dai click dreapta pe joc > properties > local files > si acolo scrie un buton "check..." nu mai stiu in continuare ce scria dar dai pe el si aatepti sa ti se incarce. Funda?

1 răspuns:
| Gonrax a răspuns:

Era greu să-ți descarci ultimele versiuni de Unity?
https://unity3d.com/webplayer
https://unity3d.com/get-unity/update
(ia-le pe ambele)
Sau intri la library pe steam, click dreapta, properties, local files și dai pe check files.