| YoChriss a întrebat:

Am schimbat windows-ul, iar jocurile s-au dezinstalat, dar au ramas fisierele lor. Cand intru in unul din jocuri imi zice sa reinstalez jocul respectiv. Cum fac asta fara sa mai iau iar jocul?

3 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

Nu poti, trebuie sa downloadezi iar jocurile si sa le instalezi

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iei iar jocul, nu ai alta varianta

| Lykan a răspuns:

Nu poti si eu am avut problema asta cand mi-am schimbat windowsu de obicei inainte sa se schimbe se pune tot ce era prin hdd mai important pe un stick sau un cd dar asa trebuie reinstalate probail prin fisierele acelea tiau ramas salvate progresele asa ca nu le strerge reinstaleaza si vezi daca merge mult noroc