| robertdima a întrebat:

am si eu o problema:

In urma cu o zi am luat un virus de pe facebook de ala care trimite mesaje tuturor de alea banale, iar cei de la facebook mi-au blocat contul. Cand vreau sa intru pe cont in apare:,, Te rugăm să închizi şi să redeschizi fereastra browserului." ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| clickkcilc a răspuns:

Le trimiti un mail in care le spui problema si se rezolva.tu vezi sa nu ai virus in calculatorwinking

| robertdima explică (pentru clickkcilc):

Si cum le trimit e-mailul?

| clickkcilc a răspuns (pentru robertdima):

Am mai citit si am aflat ca nu le poti trimite mail.dar poti raporta problema aici https://www.facebook.com/help/181495968648557/