| Vechiu_Andreea_1996 a întrebat:

de curand sora mea a luat un virus de pe facebook, ce nu ii mai permite logarea pe calculator. Apare urmatoarea eroare : Te rugăm să închizi şi să redeschizi fereastra browserului. Chiar daca fac acest lucru, nu merge. Pe contul meu totul este in regula, ma pot loga, iar pe contul ei pe alte calculatoare si telefon merge. Am instalat si windows-ul si fara rezultat. Aceeasi poveste. Cum pot rezolva? happy Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Dendoris a răspuns:

Reformatare si reinstalare Windows.

| Vechiu_Andreea_1996 explică (pentru Dendoris):

Am facut si asta si tot nu merge. Am precizat si in intrebare.