| raul49532 a întrebat:

Sall TPU, cand ma conectez pe faceb ook imi apare "Ne pare rău, a apărut o problemăTe rugăm să închizi şi să redeschizi fereastra browserului", pe alte dispozitive merge sa intru pe acel cont, am instalat windowsul pe pc-ul care nu merge si am dat si restart la whriles. pe acel pc imi merg restul conturilor in afara de cel principal. Ce sa fac?

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Ai uitat să de deloghezi de pe cont... Succes

| raul49532 explică (pentru DeyCj):

Si cum pot rezolva?

| DeyCj a răspuns (pentru raul49532):

Încearcă să dai sign out de pe aplicația facebook. Poate acolo te ține permanent logat.

| maricel a răspuns:

Stie cineva rezolvarea? si eu am aceasta problema

| Marry_Anna_1992 a răspuns:

3 - dupa ce l-ati descarcat deschideti aplicatia, aceasta va scana pagina/contul de facebook pe care incercati sa il accesati iar in 2 minute se va termina scanarea vi se va afisa rezultatul si veti avea acces la contul de fb

| Marry_Anna_1992 a răspuns (pentru Marry_Anna_1992):

Virusul nu este in calculator este in contul de facebook.Am avut si eu aceasta problema si am rezolvat-o.
1 - va resetati/schimbati parola
2 - cautati si descarcati KASPERSKY, este o aplicatie malware scanner ( se poate gasi direct pe facebook)
3 - dupa ce a-ti descarcat deschideti aplicatia ( nu necesita instalare, va scana pag/contul de facebook pe care incercati sa il accesati ) iar in 2 minute se va termina scanarea vi se va afisa rezultatul si veti avea acces la contul de fb