| Bogdytza2000 a întrebat:

TPU, Am si eu o problema. Joc si eu jocul Metin2. Stiu sa joc foarte bine poate m-ati vazut pe un metin cu numele Bogdytza sau Predatorr1.Deci,sa revenim la problema.Nu stiu cu ce sa filmez sa ma pun si eu pe YouTube. Dati-mi un program usor si bun sa se vada bine dar nu imi dati Fraps, HiperCam, CamStudio.Si sa fie fara virusi. Multumesc! Promit %la% doar sa fie programu bun fara virusi si usor de facut!

Răspuns Câştigător
| izidorxxx11 a răspuns:

Eu filmez cu Fraps si HoperCam... Merg foarte bine si editez cu Movie Market

2 răspunsuri:
| BlackAngelOfFire a răspuns:

Cauta frap reloaded. e usor se filmeaza foarte bine daca ai placa video bunicica mie imi ies filme de nota 10 cu ajutor din partea Sony Vegas pro 9 si Paint net Sper ca te-am ajutat funda?

| Bogdytza2000 explică:

Aha multumesc iti voi da funda! Si tu joci metin2?