| Andrei_Albertz_1998 a întrebat:

am şi eu o problemă la PC, când vreau sa downloadez ceva de pe browser, unele fisiere nu mă lasă să le descarc, se opresc la 99% şi zice mai dureaza o secundă l-am lăsat si 10 minute si după mi-a dat failed, ce pot face?

DAU FUNDĂĂĂĂ!

1 răspuns:
| Mihail2020 a răspuns:

Salu!
Problema pe care o ai se intampla ca-m rar dar se intampla la toti, ai prea multi virusi in systemul tau si trebuie sa cureti systemul de virusi s-a intamplat si mi-e la fel eu am downloandat un antivirus bun si nu mai aveam probleme cu el dar a gasit mai mult de 20 virusi, daca gaseste mai mult de atat iti poate afecta sistemul.
Kaspersky il descarci il instalezi si iti cureti systemul il lasi sa curete fara sa mai umbli la el ca altfel iti merge in reluare.
Dureaza 1h-5h maxim in functie de calculatorul fiecaruia.Dar iti repara fiecare problema din calculator si mai ales scapa de virusi.