| Blondu_Alex_1999 a întrebat:

Am si eu o problema. cand vreau sa descarc un fisier de pe browser,, nu incepe deloc descarcarea. la unele fisiere incepe dar foarte tarziu. Stie cineva cum pot rezolva? Multumesc!

5 răspunsuri:
| Omi777 a răspuns:

Salut, probabil browserul tau este foarte incarcat. Incearca sa stergi cooki-urile si cache-urile. Daca problema aceasta este la un singur browser atunci reinstaleaza-l. Daca problema sunt la toate browserele atunci problema este de la calculatorul tau. Bafta.

| Blondu_Alex_1999 explică (pentru Omi777):

Pai daca e de la pc meu. nu stiti cum as putea sa o rezolv? sau sa caut pe net nu stiu big grin!

| Albert062000 a răspuns:

Iti face asta doar de pe un browser sau de pe mai multe (chrome; monzila; opera etc.)?
Daca nu, atunci e de la browser, daca da, e de la PC-ul tau.

| Blondu_Alex_1999 explică (pentru Albert062000):

Am incercat si cu Mozilla,, dar la fel. nu stiu ce sa fac!

| Albert062000 a răspuns:

... Reformateaza-l... Sry