| DragosC73 a întrebat:

am si eu o problema la PC si sper sa ma puteti ajuta.

De 2 zile am aceasta problema si anume de fiecare data cand il deschid imi apare in stanga sus cateva randuri unde este scris:
Windows could not start because the follwing file is missing or corrupt:
\system32\ntoskrnl.exe.
Please re-install a copy of the above file.
Ce inseamna asta sau cum as putea sa imi pun alt windows din moment ce imi raspunde la tasta "delete" si la celelalte se reatarteaza.
Mentionez ca are windows xp si ultima oara cand l am deschis am pus niste poze pe stick-ul cuiva. Sper sa ma poata ajuta cineva care se pricepe in domeniul acesta.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Citeste cu atentie acest articol: https://support.microsoft.com/kb/314477/ro
ATENTIE! Pana la capat sa-l citesti.