| stefax456 a întrebat:

Am si eu o problema legata de CS:GO!
L-am piratat,am facut tot ce mi-a spus tutorialul la care m-am uitat, iar cand sa il deschid imi da o eroare ciudata care suna cam asa:Failed to load the launcher DLL The specified module coul not be found,! NU STIU CE SA II FAC! VA ROG FRUMOS, CINE STIE SA MA AJUTE! DE ASEMENEA DAU FUNDA! MULTUMESC!

2 răspunsuri:
| Butnaru_Andrei_1993_8E0b a răspuns:

...daca faci cu piratare mai bine nu faci nimic mereu exista trojane si alte milioane tipuri de virusuri... poti sa il cumperi de pe g2a sau kinguin ii 50 de lei (paysafecard)

| stefax456 explică (pentru Butnaru_Andrei_1993_8E0b):

Am instalat cs-ul si de pe steam, dar as vrea sa il am si piratat ca sa ma joc si eu cu skinuri,...