| LDM4EVER a întrebat:

am si eu o problema legata de Steam. Intainte am sesizat ca csgo-ul meu si-a schimbat limba pe market iar cu o saptamana in urma a inceput si aplicatia Steam sa se schimbe (din Engleza in Japoneza). Nu stiu ce pot sa ii fac avand in vedere ca setarile-mi arata ca limba este in Engleza. Am incercat sa reinstalez aplicatia cu toate programele dar nu a mers. Am nevoie de ajutorul vostru (MULTUMESC ANTICIPAT)

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Recomand sa iti schimbi parola repejor. Exista sanse ca cineva sa intre pe cont si sa incerce sa faca combinatii.

| LDM4EVER explică (pentru Wr3nch):

Am schimbat parola saptamanal de cand am semnalat problema, pana acum nu am patit nimic.

| Wr3nch a răspuns (pentru LDM4EVER):

Poate fi si o eroare de la steam in sine. Eu pateam la fel cateva luni si se schimba in rusa. Steam guard nu ziciea nimic. parola era sigura. A trecut de la sine.