| Silvia_6960 a întrebat:

Am o mica problema legata de messenger. OK, deci nu vrea sa imi schimbe fontul. Pur si simplu orice font as pune, nu vrea sa il schimbe. In rest culoarea si marimea merge. Uff. destul de stresant avand in vedere ca mie imi arata ca este schimbat fontul, dar in casutele celorlalti nu se schimba nimic. Asadar va rog sa ma ajutati! Multumesc anticipat!:*

4 răspunsuri:
| Spike189 a răspuns:

Poi depinde. Daca incerci sa il schimbi pur si simplu din fereastra in care vorbesti cu cineva nu se schimba.
Trebuie sa intrii la lista de mess sus in stanga la : Messenger -> Preferences -> Appearance -> Change Fonts & Colours, alegi de acolo ce vrei tu, dau OK, pe urma Apply si Ok. Sper ca am fost de folostonguehappy

| Lala20 a răspuns:

Reinstaleaza o data mess-ul. Incearca si atunci. Daca tot asa e/ poate prietenii tai au setarea aia ca sa le apara scrisul lor si din partea celorlalti. Succes. Funda?

| todea1990 a răspuns:

Dezinstaleaza mesul sterge fisierul din program files cu yahoo si intaleazal din noul... daca nu merge nici asa incearca o alta versiune de messenger

| Silvia_6960 explică:

Am instalat alta versiune de mess dar tot la fel imi face. Chiar nu pot intelege care este problema, daca aveti alte sugestii nu fiti timizi!