| ApoCaLypS3 a întrebat:

Am şi eu o problemă legată de un joc!
Acum o săptămână am luat " Titan Quest ", în primele 4 zile a mers perfect, am avut multe caractere, nici urmă de vreo problemă!
În cea de a 5 zi a început să îmi dea următoarea eroare :

" Titan Quest. exe has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.
If you were in the middle of something, the information you were working on might be lost.
For more information about this error, click here. "

Imediat după eroare am dezactivat mesajul când apare vreo eroare şi a mers perfect restul zilei, fără nici o eroare.
În ziua a-6-a a început să mă dea afară şi, pentru a putea juca trebuia să intru de 3 ori ( eventual de primele 2 ori eram dat afară din joc şi a-3-a oară mergea ) dar acum numai merge deloc, am intrat de aproximativ 12 ori şi de 12 ori am fost dat afară. Vă rog dacă ştiţi cum aş putea rezolva problema, spuneţi-mi. Mulţumesc tuturor şi, cel mai bun răspuns primeşte recompensa big grin ( Fundiţă )

Răspuns Câştigător
| username a răspuns:

Cauta pe net un update, stiu ca au scos cateva update-uri din cauza erorilor care apareau pe parcursul jocului.

1 răspuns:
| ApoCaLypS3 explică:

Multumesc, am rezolvat problema happy