| PaulBogdan2000 a întrebat:

Am si eu o problema, mi-am instalat metin2 hotstyle si cand dau pe icoana de pornire nu se intampla nimic.Cum sa fac va rog ajutati-ma sunt foarte nerabdator sa ma joc! Cel mai bun raspuns va primi garantat funa!

1 răspuns:
| DonSnaidar a răspuns:

Salut dezinstaleaza jocu si ia-l din nou cand e sa il instalezi si sa intri in joc dezactiveaza anti-virusu pentru ca e o problema pana si ei spun cand dai la descarcari in caz ca nu merge sa joci dezactivezi antivirusu pentru al instala si juca.Dar iti spun eu ca e plin de virusi jocu!