| roshur21 a întrebat:

am si eu o problema mi se blocheaza pc-ul inca de la intrarea in windows, mi se intampla asta de mai mult timp insa se intampla la cateva ore, atunic cand se opreste imi dau seama pentru ca scoate un sunet ciudat si se aude ca si cum ar incerca sa porneasca, nu ma prea pricep am verificat daca componentele sunt incalzite insa cu exceptia placi video care nu are cooler dar este nou nouta si este aceiasi ca si placa veche restul pare in regula la atingere

1 răspuns:
| EnvyU a răspuns:

De cat timp ai hardul? ai primit cumva pana acum orice eroare de tip CRC? cand ai dat extrat cu winrar sau ceva? S-ar putea sa te lase hardul. Cand a fost ultimul windows install? Eu mereu dau reinstall la windows daca imi face probleme de genu si asa imi dau seama daca e hardware sau software (problema).