| Rey95 a întrebat:

am si eu o problema nu imi merge nici un gamemode de samp, cand il deschid imi apare in consola vehicule 0 si gm unkwod, daca se poate sa ma ajute cineva si pe mine, daca imi trebuie vreau Microsoft ceva il am pe acel frameorck 4, eu mi am si eu problema cu windowsu am xp si nu am licenta la el.

1 răspuns:
| FBwhy23 a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi si sa il instalezi iar. Eu așa am facut și mi-a mers. Sper ca ti-am fost de foloswinking