| NoulMessi a întrebat:

Am si eu o problema:
Pe M2Y(Metin2Yoneis)imi tot da o eroare la 30 sec. dupa ce ma loghez (Rutine Error abnormal program termination Program debildll.dll)asta e eroarea ma puteti ajuta sa o rezolv?
Va Rog!
Cine ma ajuta sa o rezolv ii

Răspuns Câştigător
| SoNiCxXx a răspuns:

Nu se poate rezolva. e de la pc tau e mai slab si jocul nu mai poate rula. incearca sa iti cumperi o placa video mai buna. sau sa stai mai mult map 2 sau alte mape. Sper ca te-am ajutat FUNDA?

4 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Această eroare apare de la ''Microsoft Visual C++''.
Îţi recomand să dezinstalezi metinul, apoi să instalezi aceste programe:
http://www.programepc.com/......ributable/

Aceste programe sunt bune pentru funcţionarea fără probleme a programelor şi a jocurilor.
După ce ai instalat aceste programe, restartează calculatorul şi instalează din nou metinul.

Succes!

| NoulMessi explică (pentru FemeiaPisică):

Funda o voi da la sfarsit

| barbutxxx a răspuns:

Incearca sa maresti rezolutia o varianta. Dar cea mai buna varianta descarca din nou jocu si incearca si la alt pe sa vezi ce se intampla poate o fi de la ei.

| NoulMessi explică:

AM incercat si sa stau map2 nu stiu ce sa zic ce cerinte poate avea un metin eu am 2.02 Ghz si 1GB RAM eu zic ca trebuie sa mearga o sa incerc si variantele voastre