| emy9412 a întrebat:

am si eu o probleme am achzitionat un pc nou de curand. cand ii dau sa intre in sleep se opreste doar hdd si monitorul! sursa placa video cooleru de la cpu celalante 4 coolere din carcasa functioneza! tin sa mentionez k la unitatea veche intra si se oprea cu totul! as vrea k si asta sa faca la fel! ma poate ajuta si pe mine ceva? dau funda si voturi! cu stima!

1 răspuns:
| barbutxxx a răspuns:

Este din setari dar cel mai sigur du-te la un servis si intreaba sau du-te cu el cel mai bine.