| AlexAttac a întrebat:

acum cateva zile eu si prietena ne-am uitat la un film.
Mai tarziu am scos din priza monitorul si am bagat iPad-ul.
De atunci nu am mai folosit pc-ul deloc.
Astazi cand l-am aprins, unitatea mergea, se auzeau coolere-le, dar monitorul nu se aprindea, parca nu s-ar fi intamplat nimic.
Mentionez ca nu am simtit miros ciudat sau lichid in unitate.
Am placa video integrata, si pe ea am folosit-o
Am bagat monitorul in alta unitate si am mers fara probleme.
Am schimbat si locul ramilor, dar tot nu merge.

Pc-ul este: P4P800-VM/S
Ram: 1Gb ddr3
Os: Win 7 Ultimate
Placa video: integrata

3 răspunsuri:
| Zurelin a răspuns:

Ar fi putut face scurt-circuit de la sursa daca l-ai pornit cand era rece, lasa-l bagat in priza o zi si mai incearca

| AlexDu a răspuns:

Eu am patit la fel, si dupa ce i-am schimbat procesorul mi-a mers bine, dar pune-i o placa video, poate merge :d. Funda?

| 2Dragos2 a răspuns:

Cred ca e din cauza placii video
si eu am patin asa si era din cauza ei
am aprins pc si totul mergea in unitate dar pe monitor nu aparea nimicwinking